Usługi minikoparką cennik ceny | cały kraj |

Średnia ocena
4.75 na 5 gwiazdek. 4 gł.

Usługi minikoparką cennik ceny

usługi minikoparką cennik cena za metr
usługi minikoparką cena cennik

Zapraszam do wpisów jakie ceny usług ziemnych swoimi kopareczkami Panowie stosujecie, proszę podawać województwo- ewentualnie powiat oraz możliwy zakres cen zależny od długości usługi minikoparką. Z góry dziękuję za wpisy.

P.S. Jeśli jesteś usługobiorcą to także napisz ile zapłaciłeś za usługę mini-koparką.

Wiele osób czy Firm gdy szuka sprzętu do wykonania usługi lub samego urządzenia bez operatora zadaje sobie pytanie ile będzie mnie to kosztowało. Ceny krajowe w robotach ziemnych są bardzo zróżnicowane i zależne od wielu czynników. Wiadomą sprawą jest że klient szukający minikoparki chciałby za nią jak najmniej zapłacić a fachowiec świadczący usługę zarobić na tej operacji bo przecież musi mieć finanse na eksploatacje maszyny jej naprawy bieżące i ewentualny zakup nowej minikoparki dla podwyższenia standardu usługi.

Usługi minikoparką Cennik jaki stosuje firma świadcząca usługi i jego wysokość jest przeważnie wynikiem składowym kosztów jakie ponosi przedsiębiorca realizując prace. Niemały koszt minikoparek nowych klasy średniej /ok.100 tys zł/ musi przełożyć się na wydawało by się wysokie koszty 1 m/h czy metra wykopu. Ale przeliczając chociażby koszt zakupu maszyny rozłożony spłatami leasingu nawet na 5 lat + koszty doświadczonego operatora + koszty pojazdu transportującego minikoparkę to lekko licząc wydatki na maszynę w skali roku mogą wynieść nawet 50-70 tys..

Zapyta się mnie ktoś może skąd takie sumy !? . Koszt pracownika + amortyzacja sprzętu /nowego/ + materiały eksploatacyjne i wyjdzie – zapewniam znam to z autopsji 🙂 ile za metr wykopu minikoparka

Firmy mniejsze i większe dobrze wiedzą jeszcze o tym jakie kłopoty czekają kierowcę przewożącego minikoparkę, który nie spełnia wymagań związanych z regulacją i szeregiem norm które musi spełnić. Tak w skrócie:

  • dostawczak do 3,5t /ładowność !!!/ wiemy o czym piszę
  • pojazd do 3,5t + przyczepa laweta /ile na haku?, kategoria prawa jazdy min. B+E, viaTOLL, masa DMC przyczepy ?/
  • pojazd pow. 3,5t viaTOLL, pojazd specjalny lub tachograf,  przewóz rzeczy

Proszę mnie poprawić jeśli wyżej coś źle napisałem.

Może nie na temat ale zapraszam jeszcze raz do dyskusji :

Usługi minikoparką cennik ceny ile za metr a może ile wykopie przez godzinę

Zobacz również: Usługi koparko ładowarką cena cennik ile za roboty ziemne

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *