Usługi minikoparką

Średnia ocena
4 na 5 gwiazdek. 6 gł.

Usługi minikoparką  www.mini-koparka.pl

Minikoparka- zastosowanie minikoparek w usługach i wynajmie maszyn

minikoparka usługi wynajem
Usługi minikoparką

Małe koparki są coraz częściej spotykanymi maszynami pracującymi przy małych czy dużych budowach i inwestycjach. Doskonale sprawdzają się na terenach  ograniczonych przestrzennie, tam gdzie nie wskazany jest duży nacisk na podłoże.

Przez fachowców i Firmy wykonawcze minikoparka była kiedyś traktowana jako „zabawka” dla dużych chłopców. Dziś ta tendencja coraz bardziej odchodzi do lamusa. Zmiany wizerunku małych maszyn wynikają z rewolucji dokonanej w unowocześnieniu minikoparek ich wielozadaniowości oraz podyktowane są dużymi kosztami pracowników fizycznych /kopaczy/.

Usługi minikoparką Łatwy dostęp do wynajmu bez operatora czy usługi z wykwalifikowanym operatorem przyczynia się do zwiększania grona zadowolonych użytkowników minikoparek.

Wprawny operator obsługujący maszynę wykona większość wykopów wąsko-przestrzennych w warunkach niemożliwych do zrealizowania prac w przypadku koparko-ładowarek.

Usługi minikoparką wybór maszyny

Micro-koparka, minikoparka czy midi-koparka wyposażona w gąsienice gumowe może posiadać szereg dodatkowych urządzeń czy przystawek. Dodatkowy osprzęt ułatwia realizację większego wachlarza usług ziemnych.

Masa eksploatacyjna małych koparek wynosi od ok. 0,8t-6t. , przy czym te największe posiadają już bardzo wydajne układy hydrauliczne mogące zapewnić dożą siłę zrywania i są wyposażone w łyżki kopiące o parametrach pojemnościowych zbliżonych w koparkach ciągnikowych.

Szerokość minikoparek występujących na rynku.

Te najmniejsze wjadą nam bezproblemowo w otwór drzwiowy 80cm, te większe i midi szerokości maszyn nawet do 160cm.

Głębokość kopania; 120-4,6m szerokość łyżek kopiących od 20cm wzwyż ….

Reasumując: Minikoparka to maszyna, którą można dostosować-uzbroić w dodatkowy osprzęt. Są uniwersalne i doskonale spisują się przy inwestycjach gdzie plac budowy ma ograniczenia w dostępie dla maszyn dużych a nie jest wymagana super wydajność w przeliczeniu na wydobyty urobek.

Dostęp do usług minikoparką w całym kraju jest bardzo łatwy czy to poprzez znane i duże wypożyczalnie maszyn czy mniejszych usługodawców robót.

Opis powstał dla potrzeb serwisu internetowego zajmującego się promocją w sieci wykonawców, operatorów związanych z branżą usług ziemnych.

Zapraszamy po szczegóły ofert promocyjnych wizytówek oraz współpracy tj. występowania na portalu ze swoimi usługami.