Usługa minikoparka | ładowarka teleskopowa | Podnośnik koszowy Warszawa |

Opis

Usługa minikoparka, ładowarka teleskopowa  podnośnik koszowy Warszawa www.unosimy.pl

Głównym obszarem działania naszej firmy jest Warszawa oraz województwo mazowieckie. Naszą specjalnością jest kompleksowy wynajem podnośników koszowych, ładowarek teleskopowych, minikoparek i różnorodnego sprzętu budowlanego do prac wysokościowych i specjalistycznych takich jak:

Wycinka, cięcie i przycinanie drzew (z pilarzem) konserwacje oświetlenia ulicznego (z elektrykiem) Usuwanie konarów zagrażających bezpieczeństwu Montaż reklam, banerów i instalacji na wysokościach Mycie okien i elewacji budynków Usuwanie sopli oraz odśnieżanie dachów.

Posiadamy podnośniki teleskopowe na podwoziach od 3,5 tony do 18 ton, które wynajmujemy w systemie godzinowym, całodobowo. Nasze podnośniki koszowe mogą pracować do wysokości roboczej 40 m i wysięgu bocznym 22 m.unosimy.pl podnośnik koszowy warszawa

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu firm. Współpracujemy m.in. z największymi agencjami reklamy zewnętrznej w Polsce, firmami budowlanymi i zarządcami budynków oraz urzędami publicznymi nie zapominając o indywidualnych inwestorach.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wszystkie nasze podnośniki są stale konserwowane tak, aby ich stan techniczny był na najwyższym poziomie. Przed wyjazdem do Klienta, każdy pojazd jest indywidualnie sprawdzany przez wykwalifikowanego mechanika, który raz jeszcze weryfikuje, czy pojazd jest w 100% sprawny. Dzięki takiemu podejściu, macie Państwo pewność, że wynajęty sprzęt jest najwyższej jakości i upora się z każdym zadaniem. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo dlatego wszelkie zlecenia realizujemy fachowo, rzetelnie i terminowo . Nasze doświadczenie pozwala sprostać każdemu zleceniu, również nietypowemu.

Mamy sprzęt, którego potrzebujesz zamów podnośnik koszowy Warszawa – Raszyn

www.unosimy.pl
Wystarczy zadzwonić +48 607 187 607

Jesteśmy dostępni dla ciebie przez całą dobę 24/7 Zapraszamy do współpracy!

 

Średnia ocena
5 na 5 gwiazdek. 1 gł.

Inne

Podnośnik koszowy Warszawa
Usługi minikoparka Warszawa
Ładowarka teleskopowa Warszawa
<< powrót